Unitas Fotos bvba
Heirweg 40 8800 Roeselare
Tel: 0032(0) 51 20 53 56 
Gsm unitas: +32(0) 474 96 98 22


Openingsuren showroom:

Open van dinsdag tot en met vrijdag

van 9u tot 12u en van 13u30 tot 18u 

Zaterdag open van 10u tot 12u

Gesloten op maandag, zon- en feestdagen 

Info betalingen:

IBAN : BE 03 4631 1352 0184
BIC: KREDBEBB
BTWnr : BE 0403.796.350

Fotografie: 
Tom Desnoeck 
tom@unitasfotos.com
Stacks Image 5471
Vertegenwoordiging
Carine Frederickx
carine@unitasfotos.com
+32(0)472 19 39 67
Stacks Image 5550
Ontwerp & Fotografie: 
Evelien Monti 
evelien@unitasfotos.com
Stacks Image 5558
Fotografie & Afwerking:
Sonja Laethem 
sonja@unitasfotos.com    
Stacks Image 5590
Fotografie & Afwerking:
Wout Beel
wout@unitasfotos.com
Stacks Image 4867
Verantwoordelijke studio & algemene verkoop:
Annelies Debackere 
annelies@unitasfotos.com
Stacks Image 5534
Administratie & Planning:
Katleen Crombez 
katleen@unitasfotos.com
+32(0)474 96 98 22
Stacks Image 5542
Ontwerp & Online verkoop: 
Pieter Deprez
pieter@unitasfotos.com 
Stacks Image 5566
Fotografie & Afwerking:
Stefie Maes
stefie@unitasfotos.com
Stacks Image 5598